05 вересня у місті Львові, по вулиці Костомарова, 1-3 відбулося святкове відкриття нового магазину мережі «Свій Маркет».

Під час підготовки відкриття магазину, велика увага приділяється обслуговуванню та професіоналізму персоналу, якості продуктів, та затишній атмосфері магазину. Кожна деталь – це зручність для клієнта та запорука подальшого успіху.

Серед переваг магазину «Свій маркет» – локація, у самому центрі міста, зручний графік роботи з 07 до 23 години, доступна викладка товарів, та спеціальні зони акційних товарів. Завдяки власній пекарні – це свіжа та духмяна випічка, яку ви завжди можете посмакувати з ароматною кавою.

На відкритті панувала особлива святкова атмосфера. Гостей розважала Stand Up команда, діток пригощали солодкою ватою, морозивом та іншими смаколиками з драйвовою музиою, та веселою фотозоною

Також, усі відвідувачі мали змогу взяти участь у 100 % лотереї гарантованих подарунків. Переможці отримали – мультиварку, сендвічницю, блендер, ящик морозива, продуктові набори, карточки лояльності на 50 та 100 грн, каву, хот-доги, паніні, сітчасті торбинки для овочів та фруктів, лимонад власного виробництва.

Все, що обіцяли, виконали!

Подаруночки розіграні, знимки на пам’ять зроблені, емоції переповнюють.

Дякуємо гостям за участь!

Гортайте фото зі святкування та приходьте до нас.